Haberler / Blog

Damla Damla Gelen Su Baskını Kabusunda İşinizi Şansa Bırakmayın Açık unutulan bir musluk ya da ofis içi atık su borularının geri tepmesi sonucunda; kabaran parkeler, kullanılmaz hale gelen halılar, fişler, elektrik sistemi, kablo yolları ..

Devamı
Yangın Alarmı

Önlem Alınmazsa Tek Bir Kıvılcım Felakete Neden Olur Daha nasıl ve neden olduğunu anlamadan, kısa sürede kontrolden çıkan bir yangınla hem hayatınızı hem de sahip olduğunuz maddi ve manevi varlıklarınızı kaybetme riski, göz ..

Devamı
Kartlı Geçiş Sistemleri

Şifreli ve Kartlı Geçiş Sistemleri İş yerlerinde hem çalışanların hem de müşterilerin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek adına kullanılan kartlı şifreli geçiş sistemleri, güvenlik ihtiyacının sa ..

Devamı
Kamera Sistemleri

KAMERA SİSTEMLERİ            Günümüzde kapalı devre kontrol sistemleri (CCTV) artık gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Tüm dünyada güvenliğin ö ..

Devamı
CCtv Nedir ?

CCTV Güvenlik nedir ? CCTV hakkındabilgiler.. * CCTV İngilizce  "Close Circuit TeleVision "sözcüklerinin baş harflerin ile oluşan, Türkçe anlamı "Kapalı Devre Televizyon Sistemi" olarak tanımlanan ve genel ol ..

Devamı
Doğru Kamera Nasıl Seçilir

Doğru kamera sistemi seçimi  Farklı teknolojilerine sahip güvenlik kamerası sistemi bulunur. Güvenlik kamerası kurulumu için AHD Kamera sistemi, HD TVI Kamera sistemi, HD CVI Kamera sistemi, İp kamera sistemi gibi farklı teknolojile ..

Devamı
Kamera Sistemi Kurulumunda Neye Dikkat Edilmeli

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın bir parçası haline geldi. CCTV sisteminin, tüm şartlara uyan tek bir kalıp olarak kullanılmasından &o ..

Devamı
Siber Saldırıdan Korunma Yöntemleri

Merhaba Güvenlik Sektörü Kullanıcıları; Günümüzün En Büyük Tehditlerinden Bir Tanesi Şüphesiz Siber Saldırılar. Diğer Bilinen Adı ile Cyber Warrior Attack. Aslında Bu Yalnızca Siz Güvenlik Kayıt Cih ..

Devamı